menusearch
khane-saz.com

برخورد با سازندگان کم کار ,

شماره تماس 021-88628011
instagramfacebooktelegramaparat
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
۱۳۹۷/۹/۲۴ شنبه
(1)
(0)
برخورد با سازندگان کم کار
برخورد با سازندگان کم کار

با تغییر وزیر راه و شهرسازی و در پی آن انتصاب مدیرعامل شهر جدید پردیس این شهر در کانون توجهات وزارت راه و شهرسازی و سایر وزارت خانه های مرتبط با تأمین زیرساخت های شهری، اجتماعی و خدماتی قرار گرفته و ارتقای کیفیت زندگی ساکنان این شهر جدید در کنار تلاش برای تکمیل پروژه های مسکن مهر مورد توجه جدی مسئولان این شهر واقغ شده؛ موضوعی که همواره در سال های اخیر خواسته بخش اعظمی از پردیس نشینان بوده است. به نظر می رسد تغییر مدیریت این شهر می تواند برای اعمال نظرات ساکنان مسکن مهر مؤثر باشد.

در همین زمینه سید مهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در دیدار با پیمانکاران پروژه های مسکن مهر این شهر جدید با تأکید بر اینکه ما در این دوره شاهد رشد شهرهای جدید و قرارگیری آن‌ها در مرحله بلوغ بوده‌ایم گفت: خوشبختانه در کنار تمامی اقدامات لازم برای تأمین خدمات زیربنایی، بحث‌های اجتماعی جهت ارتقای کیفیت زندگی در این مناطق به جد در حال پیگیری بوده و در دستور کار قرار گرفته است.

هدایت با بیان اینکه بین شهرهای جدید مسئله پردیس باید به طور خاص پیگیری شود گفت: در این مسیر انتظار داریم تا با توجه به گستردگی مشکلات پردیس، برگزاری جلسه شورای مسکن با حضور تمامی دستگاه‌های خدمات رسان امری ضروری بوده که باید از این به بعد در دستور کار قرار گیرد.

انجام کلیه خدمات کابینت آشپزخانه با خانه ساز

این مقام مسئول در این خصوص ادامه داد: در این مسیر از نمایندگان حوزه انتخابیه انتظار داریم تا ردیف اعتباری لازم برای تأمین زیرساخت‌های شهری مشخص شده و برای کمک به شهر تزریق شود.

وی همچنین تأکید کرد: در زمینه کسری واحدهای پردیس نیز برنامه‌ای تهیه و تدابیر لازم را در این جهت اتخاذ کردیم که با کمک شورایعالی معماری و شهرسازی می‌توانیم آن‌ها را عملیاتی کنیم.

هدایت در ادامه سخنان خود اضافه کرد: در این مسیر از بخش قضایی شهرستان پردیس نیز درخواست داریم تا هرچه سریعتر آرای قطعی مشکلات فاز ۸ را صادر و گشایشی برای تعیین تکلیف بخشی از پروژه‌های این منطقه داشته باشد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با تأکید براینکه مشکلات پردیس قطعا با برنامه‌ریزی و تعامل سازنده بین وزارتخانه‌های راه، نفت، نیرو و کشور کاملا قابل حل است گفت: مطمئنا شرکت عمران به تمام سازندگانی که هدف اتمام پروژه‌ها را دارند کمک خواهد کرد اما بدون شک با آن دسته از پیمانکارانی که قصد توقف پروژه‌ها و عدم تحویل واحدها طبق چارچوب منعقد شده را دارند برخورد خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: شرکت عمران این امید را به تمامی متقاضیان خواهد داد که هیچ پروژه‌ای را بلاتکلیف باقی نخواهد گذاشت چراکه دیگر زمانی برای فرصت‌سوزی وجود ندارد.

 

طراحی سایت و اپلیکیشن با آیتیکا

آریا ابزار کیف ابزار آنلاین شما

میان وعده سالم با ولوتینا خرید آنلاین از

برنج ایرونی خرید آنلاین برنج های ایرونی 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر