menusearch
khane-saz.com

چک‌لیست بازسازی خانه قبل از عید ,

شماره تماس 021-88628011
instagramfacebooktelegramaparat
چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ سه شنبه
(1)
(0)
چک‌لیست بازسازی خانه قبل از عید
چک‌لیست بازسازی خانه قبل از عید

اکثر خانواده‌های ایرانی قبل از شروع سال جدید به فکر خانه‌تکانی و همچنین بازسازی خانه می‌افتند. بهتراست پیش ازشروع کار از هدف موردنظر اطمینان حاصل کنیم و دقیقاً بدانیم به دنبال چه چیزی هستیم.گاهی بازسازی خانه تنها به معنای تغییر دکوراسیون فضاهاست اما زمانی هست که این بازسازی اساسی‌تر و امری ضروری به‌حساب می‌آید و به تعویق انداختن آن ممکن است آسیب و خطر جدی به همراه داشته باشد. قبل از شروع کار از خود بپرسید هدف شما از بازسازی چیست؟ و با توجه به بودجه و توان خود اقدام به بازسازی کنید.

بازسازی آشپزخانه: آشپزخانه یکی از فضاهای پرکاربرد و کلیدی خانه است. دکوراسیون آشپزخانه می‌تواند در روحیه تمامی افراد خانواده تأثیرگذار باشد. اگر تصمیم دارید کل آشپزخانه را بازسازی کنید به بودجه زیادی نیاز پیدا خواهید کرد. اما اگر بودجه شما زیاد نیست و هنوز تصمیم به تغییر دکوراسیون آشپزخانه دارید، می‌توانید با تعویض پرده‌ها شروع کنید، یا روکش کابینت‌ها و رنگ آن‌ها را عوض کنید.رنگ‌آمیزی دیوارهای آشپزخانه هم می‌تواند گزینه مناسبی باشد. پیش از شروع کار می‌توانید از راهنمایی‌های متخصصان استفاده کنید تا در هزینه و زمان خود صرفه‌جویی کنید.

پوشش دیوارها و سقف : دیوارها و سقف از اجزای مهم دکوراسیون داخلی به‌حساب می‌آیند، هیچ‌کس دوست ندارد دیوارهای خانه‌اش کثیف و پر از گردوغبار باشد. قبل از تصمیم‌گیری برای انتخاب پوشش جدید دیوارها، بهتر است آن‌ها را بررسی کنید و از نم‌دار نبودن آن‌ها اطمینان حاصل کنید. اگر متوجه نم در دیوارها شدید از متخصصان این حوزه درخواست مشاوره و کمک کنید. زیرا اگر بدون برطرف کردن علت رطوبت اقدام به رنگ‌آمیزی و نقاشی ساختمان کنید، دیری نخواهد گذشت که دوباره دیوارها طبله کنند و رنگ پوسته‌پوسته شود.برای پوشش دیوارها گزینه‌های زیادی پیش روی شماست. از رنگ‌آمیزی گرفته تا نصب کاغذدیواری و پنل های سه‌بعدی و آینه‌کاری، انتخاب درست متریال و رنگ برای پوشش دیوارها به سلیقه و بودجه شما بستگی دارد. البته بهتر است پیش از تصمیم‌گیری تمامی موارد دیگر را نیز در نظر بگیرید مثل رنگ دکوراسیون خانه، و متراژ فضای موردنظرتان.

تعمیرات تأسیسات و لوله‌کشی: یکی دیگر از اقداماتی که همیشه باید انجام دهید، مطمئن شدن از سالم بودن لوله‌کشی ساختمان موتورخانه شوفاژ و تأسیسات است. در صورت بروز هرگونه مشکل در این قسمت‌ها لازم است هرچه سریع‌تر درصدد رفع مشکل برآیید در غیر این صورت ممکن است خسارات جبران‌ناپذیری را به شما تحمیل کند و در صورت خرابی بیش‌ازحد مجبور به کندن محل لوله‌ها و تعویض آن‌ها شوید.قبل از عید از یک متخصص لوله‌کشی ساختمان بخواهید تأسیسات و لوله‌های آب و فاضلاب را چک کند زیرا ممکن است در اثر سرمای زمستان آسیبی به آن‌ها واردشده باشد و با رسیدگی به‌موقع می‌توان از خسارات بیشتر جلوگیری کرد.

بررسی سیم‌کشی و برق‌کاری: هرازگاهی بررسی سیم‌کشی ساختمان لازم است تا در صورت بروز کوچک‌ترین مشکل هرچه سریع‌تر بتوان آن را رفع کرد. بهتر است قبل از عید از یک متخصص برق‌کاری ساختمان ماهر بخواهید سیم‌کشی، کلید و پریزهای خانه را چک کند و در صورت وجود هرگونه اشکال شما را مطلع کند. زیرا در زمان تعطیلات پیدا کردن متخصصان سخت خواهد بود. همچنین در نظر داشته باشید تعویض کلید و پریزها می‌تواند تغییر کوچکی در محیط به وجود آورد و گزینه کم‌هزینه‌ای نیز محسوب میشود.

آریا ابزار کیف ابزار آنلاین شما

میان وعده سالم با ولوتینا خرید آنلاین از

برنج ایرونی خرید آنلاین برنج های ایرونی 

فروش لوازم ساختمانی با اریکه تجارت دهگان

آموزش آشپزی و هتلداری با لاله نو

بیشتر بدانیم

تصویب عوارض از ساختمان‌های رهاشده

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر