menusearch
khane-saz.com

7 ایده تزیین خانه با شیشه رنگی های دکوری ,

شماره تماس 021-88628011
instagramfacebooktelegramaparat
پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ چهارشنبه
(3)
(0)
7 ایده تزیین خانه با شیشه رنگی های دکوری
7 ایده تزیین خانه با شیشه رنگی های دکوری

شیشه رنگی

1. شمعدان شیشه ای :ظاهر این شمعدان ها با شمعدان هایی که تا به حال آن ها را دیده اید متفاوت است. اصلا یک جورهایی این شمعدان های شیشه ای تداعی کننده شمعدان های لاله عباسی هستند. ابعاد و اندازه این شمعدان ها هم متناسب است و باعث می شود تا شما بتوانید از آن ها در بیشتر فضاهایدکوراسیون داخلی خانه تان استفاده کنید.

2. تراریوم های شیشه ای رو میزی: اگر دوست دارید تا میزهای جلو مبلی تان را با تراریوم ها زینت دهید، اما انواع کوچک آن را پیدا نمی کنید که برای روی میز مناسب باشد، پیشنهاد می کنم که حتما این تراریوم ها را ببینید. این گلخانه های کوچک با ابعاد و اندازه های جمع و جور خود می توانند به راحتی حتی روی میز های بغل مبلی تان هم جای بگیرند. 

3. آویزهای دکوری شیشه ای :شاید شما هم مثل من به آویزهای شیشه ای علاقه خاصی داشته باشید. من به شخصه خیلی دوست دارم به میل پرده ها یا به بالای آینه داخل اتاقم آویزهایی را نصب کنم؛ تکان خوردن مداوم این آویزها برای من که خوش آیند است. حالا فکرش را بکنید که این آویزها شکل های خاصی هم داشته باشند، مثلا شبیه یک پرنده باشند و جنس شان هم شیشه باشد به نظر من نمی شود زیبایی آن ها را انکار کرد. 

4. جعبه های شیشه ای :دکوری های شیشه ای می توانند در غالب جعبه هایی ظاهر شوند که شما می توانید زیورآلات و  وسیله هایی از این دست را درون آن جای دهید. این جعبه ها حتی بدون این که چیزی هم در درون آن ها قرار بگیرد، زیبا هستند و حتی خودشان هم قابلیت این را دارند که به عنوان یک وسیله دکوری مورد استفاده قرار بگیرند. این جعبه ها می توانند در ابعاد واندازه های مختلفی ساخته شوند و حتی می توانند طرح دار یا ساده باشند. 

5. خانه های شیشه ای برای حیوانات خانگی: دکوری های شیشه ای می توانند خانه ای باشند برای حیوانات خانگی شما. کافی است سری به مطلب طراحی منحصربه‌فرد برای دوستداران حیوانات خانگی بزنید و بعد ایده هایی که درون آن مطلب می بینید را در قالب های شیشه ای که در عکس بالا میبینید بگنجانید. به همین راحتی می تواندید برای این کوچولوهای بامزه خانه ای زیبا درست کنید. 

6. پنجره هایی با ظاهری خاص و خلاقانه برای دکوراسیون داخلی خانه :اگر از ظاهر پنجره های تان راضی نیستید، حتما ایده ای که در عکس بالا نشان داده شده است را مد نظر قرار دهید. داشتن درب و پنجره های خیره کننده با شیشه های رنگی زیبا می تواند هر کسی را که پا به خانه شما می گذارد را غافلگیر کند.

7. دکوری های فانتزی شیشه ای :از شیشه های رنگی می توان دکوری های فانتزی دیگری هم ساخت. به طور مثال عینک هایی که کاربرد پزشکی ندارند و صرفا یک وسیله دکوری جالب هستند، یا تراریوم هایی که شکل هرم دارند. اصلا شاید هم تراریوم نباشند و تبدیل به مکانی برای زندگی پرنده های شوند و یا حتی یک آویز زیبا برای آن که داخل آن ها شمع روشن کنید، تصمیم همه این ها با شما است. اگر هنوز هم در رابطه با لوازم دکوری شیشه ای برای تان سوال هایی مطرح است، خوشحال می شویم این سوال ها را در قسمت مشاوره دکوراسیون چیدانه بپرسید تا به بهترین نتیجه برسید.                                                                                                                                                                                                                                                                             

طراحی سایت و اپلیکیشن با آیتیکا

آریا ابزار کیف ابزار آنلاین شما

میان وعده سالم با ولوتینا خرید آنلاین از

برنج ایرونی خرید آنلاین برنج های ایرونی 

 

                                                                                                            

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر