menusearch
khane-saz.com

چگونه در دکوراسیون داخلی خود از آینه‌ها استفاده کنیم؟ ,

شماره تماس 021-88628011
instagramfacebooktelegramaparat
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸
۱۳۹۸/۴/۵ چهارشنبه
(2)
(0)
چگونه در دکوراسیون داخلی خود از آینه‌ها استفاده کنیم؟
چگونه در دکوراسیون داخلی خود از آینه‌ها استفاده کنیم؟

آینه‎‌از جمله جذابترین لوازم تزئینی است که میتواند زیبایی دکوراسیون شما را با روش منحصربفردی زیاد شدن دهد. امروزه انواع آینههای بلند، گرد، بزرگ و حتی در اشکال تزئینی با کاربردهای جالبی وجود دارند که میتوانند به نقطه کانونی اتاق شما تبدیل شوند.با این که آینهها زیاد ساده و کاربردی هستند ولی به این معنی نیست که هر کسی میتواند به راحتی در دکوراسیون آن‌ها موفق شود.

دکوراسیون داخلی با آینه برای فضاهای کوچک

یک واقعیت مهمی که در مورد آینهها وجود دارد و شما هم حتما آن را شنیدهاید این میباشد که آینهها در فضاهای کوچک باعث میشوند که محیط دوروبر آن بزرگتر و بازتر بنظر برسند.با این که ما تا به امروز بیش شاهد حضور آینهها در دکوراسیون راهرو ورودی خانه و حمام‌ها بودهایم، ولی چندسالی میباشد که این رویه تغییر کرده و آنها توانستهاند به تمامی بخش‌های خانه راه بیابند.شاید بتوان گفت هیچ قانون خاصی در مورد دکوراسیون خانه با آینهوجود ندارد ولی با این حالا هر گونه سهل‌انگاری میتواند باعث ایحاد فضای ناخوشایندی شود. شما می‌توانید علاوه بر راهرو و حمام از آینهها در تمامی اتاق‏های خانه استفاده نمایید و هیچ محدودیتی ندارید.

استفاده از آینه‌های بلند و بزرگ

استفاده از آینه‌های بلند و بزرگ در دکوراسیون داخلی منزل کوچک ایده‌ی زیاد عالی میباشد و شما با این روش میتوانید این تصور را در مهمانتان به وجود آورید که اتاقتان بزرگ میباشد.به طور کلی آینه‌ها با انعکاس نور فضا را روشن‌تر کرده و همین باعث می‌شود این ذهنیت درست کردن شود که محیط شما بزرگ میباشد. بهتون نظر میکنیم که از این ترفند در نقاط استراتژیک که امکان انعکاس و بازتاب نور وجود دارد، استفاده نمایید.این نور میتواند نور طبیعی خورشید، شمع، دیوارکوب، چراغ یا لوستر باشد. محل قرارگیری آینهها در فضاهای کوچک زیاد مهم میباشد و شما حتما میبایست به آن توجه نمایید.

اگر به دنبال ظاهر شیک برای طراحی داخلی منزل ایرانی تان هستید، بهتون نظر میکنیم که یکی از دیوارهای اتاقهایتان را با آینه بپوشانید. آینههایی با شکل و اندازههای مختلف را ترکیب نمایید و تلاش نمایید که آن‌ها در چیزی مثل فرم مشترک باشند.امروزه آینههای بزرگ و دیواری به یکی از تمایلات اصلی مردم در دکور خانه‌ها تبدیل شده میباشد و بیش طراحان از آنها در تمامی بخش‌های خانه استفاده میکنند.فرقی نمیکند که از سبک طراحی داخلی باروک، معاصر، طراحی مینیمال منزل، کلاسیک، فرانسوی یا مدرن برای دکوراسیون خانهتان استفاده نمایید، در هر گونه ما این اطمینان را به شما میدهیم که آینهها جلوهی زیبایی به دکوراسیونتان خواهند بخشید.شما میتوانید آینه‎‌های بزرگ را قاب نمایید یا به سادگی آنها را آویزان کنید. همینطور شما میتوانید پایان دیوار یا بخشی از آن را با آینه‌های بزرگ تزئین کنید.آینهها برترین وسیله تزئینی برای ورودی و راهروها هستند. معمولا ورودی خانهها نور طبیعی ندارند و همین باعث میشود که این قسمت خانه همیشه تاریک بنظر برسد.شما میتوانید با قرار دادن آینه در این جا علاوه بر زیبایی ورودی خانه، باعث زیاد شدن نور این ناحیه بشوید.تلاش نمایید با انتخاب آینهای با قاب و طراحی ظریف فضای شیک و کاربردی را در این جا بسازید.یکی دیگر از برترین پیشنهادات برای استفاده از آینه مربوط به اتاق پذیرایی است.آینهها در اتاق پذیرایی ایرانی همراه با مبلمان سلطنتی و کلاسیک، فضای مجلل و اشرافی را میسازند که همه را شگفتزده می‏کنند.اگر فضای پذیرایی شما بزرگ است، میتوانید از چندین آینه با طراحیهای منحصربفرد استفاده نمایید.آینهها در اتاق ناهارخوری و نزدیک میز ناهارخوری میتواند برترین تزئین برای آن باشند. انعکاس نور شمع از آینه باعث می‏‌شود که فضای زیاد رویایی و عاشقانهای ساخته شود.اگر آشپزخانهتان کوچیک میباشد، میتوانید برای درب کابینت‌ها از آینهاستفاده نماییدچنین ایدهای علاوه بر این که زیبایی خاصی را به فضای آشپزخانهتان می‏بخشد، باعث میشود که محیط آن بزرگتر از اندازه‏ی واقعی بنظر برسد.آینههایی با طراحیهای خاص و مجلل میتوانند به نقطه کانونی اتاق تبدیل شوند.یکی از کاربردهای اصلی آینه در اتاقهای خواب میباشد. بیش طراحان داخلی معتقدند که نبایستی از آینه روبروی تخت استفاده نمایید. رایجترین مدل قرارگیری آینه در اتاق خواب مربوط به بالای تخت و دوطرف آن میباشد.

چه نکته هایی را میبایست پیش از نصب آینه رعایت کنیم؟

به هنگام خرید آینه توجه نمایید که قلاب مخصوص داشته باشد تا به راحتی قابل نصب باشد.
اگر قصد دارید که آینه را بالای دیوار قرار بدهید، تلاش نمایید آن را شیبدار نصب نمایید.
برای نصب آینه در بالای طاقچه شومینه حتما تلاش نمایید، ۴ تا ۵ اینچ(۱۰الی ۱۵ سانتیمتر) فاصله بدهید.
شما میتوانید برای نصب آینه روی درب از کلیپس آینه استفاده نمایید.
اگر خانهتان دارای سقف بلندی میباشد، بهتر میباشد از آینههای عمودی برای آن استفاده نمایید.بی‌نهایت ایده‌ی گوناگون برای دکوراسیون خانه با آینه وجود دارد. فقط ضروری میباشد که شما کمی خلاقیت خودتان را به کار بگیرید تا بتوانید طراحی خاص خودتان را داشته باشید.نکتهی جالب در مورد آینهها این میباشد که آنها در دکوراسیون خانههای کوچک و بزرگ به برترین شکل ممکن عمل میکنند. در مورد فضاهای بزرگ باعث درست کردن محیطی لوکس و جذاب شده و در دکوراسیونهای کوچک فضا را بزرگتر نشان میدهد

بیشتر بخوانیم

دکوراسیون داخلی فضای اداری

قیمت مصالح ساختمانی تابستان گران می‌شود؟

صنعت ساختمان و صنعت ساختمان سازی

قالبهای پلیمری RBS چیست

خانه ساز خونتو بساز

آریا ابزار کیف ابزار آنلاین شما

میان وعده سالم با ولوتینا خرید آنلاین از

برنج ایرونی خرید آنلاین برنج های ایرونی 

فروش لوازم ساختمانی با اریکه تجارت دهگان

سیستم های سرمایشی و گرمایشی و تهویه مطب